off news

Wyniki I etapu

Zgłoszenia do Konkursu

NOWA JURORKA

NOWA JURORKA

NOWA JURORKA

Pokaz mody podczas Gali Finałowej

Pokaz mody kieleckich projektantów

Spotkanie z prof. Małgorzatą Gardą

GWIAZDA WIECZORU

NOWY JUROR

NOWA JURORKA

NOWY JUROR

NOWA JURORKA

NOWI JURORZY

WAŻNE DATY

GALA FINAŁOWA

NOVA KLONOVA Fundator Nagrody

off fashion jury

zwycięzcy XXI Edycji Off Fashion

Jury zachęca

Jurorka tegorocznego Off Fashion, dr Magdalena Płonka, dyrektor Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru MSKPU, zaprasza do udziału projektantów w konkursie.

Jurorka tegorocznego Off Fashion, Katarzyna Łęcka, Absolwentka dziennikarstwa UW i Instytutu Mody Polimoda, założycielka marki L. Catherine, zaprasza do udziału projektantów w konkursie.

Jurorzy tegorocznego Off Fashion, Duet Paprocki&Brzozowski, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, zapraszają projektantów do udziału w konkursie.

Juror tegorocznego Off Fashion, dr Paweł Węgrzyn, polski projektant mody, ekspert mody, fashionista i fashioncoach, zaprasza projektantów do udziału w konkursie. 

Jurorka tegorocznego Off Fashion, Ewa Chabielska, dyrektorka Wzgórza Zamkowego, w ramach którego działa Instytut Dizajnu w Kielcach, zaprasza projektantów do udziału w konkursie. 

Prowadzący tegoroczną galę Konkursu Off Fashion, Mateusz Szymkowiak, pochodzący ze Skarżyska reporter i prezenter Telewizji Polskiej, zaprasza projektantów do udziału w konkursie.

Jurorzy tegorocznego Off Fashion, Duet Rad – Maciej Jóźwicki i Juliusz Rusin, projektanci, którzy trzykrotnie sami stawiali na podium Off Fashion, zapraszają do udziału w konkursie.

Juror tegorocznego Off Fashion, Michał Zaczyński, dziennikarz, wykładowca i ekspert mody, zaprasza projektantów do udziału w konkursie.

Blog

Motyw Gwiazdy

ESTETYCZNY WIRAŻ

HERMES & POLSKI ARTYSTA

Zobacz więcej

Patroni medialni

Współpraca

ScrollToTop