ScrollToTop

Off News

Off Fashion <strong> Wieczór </strong>V<br />Z KRONIKI DNIA POWSZEDNIEGO WARSZAWY

Wieczór V
Z KRONIKI DNIA POWSZEDNIEGO WARSZAWY

26 października, godz. 20.00
Miejsce: Duża Scena KCK, Plac Moniuszki 2b, Kielce.

Zapraszamy na Pokaz Mody duetu Paprocki i Brzozowski oraz Jacoba Birge do Kieleckiego Centrum Kultury.


Jakub Bartnik
 – zwycięzca pierwszej edycji programu Project Runway emitowanego w stacji TVN. Projektant mody działającym pod pseudonimem Jacob Birge, a także założyciel marki Jacob Birge Vision, która w 2013 roku była nominowana do dwóch międzynarodowych nagród: WGSN Global Fashion Awards ( WGSN to najbardziej prestiżowa platforma modowa na świecie) i Scottish Fashion Awards. Markę charakteryzuje ultranowoczesne podejście do mody , odzwierciedlające współczesną kobietę i jej potrzeby. Marka dwukrotnie pokazywała swoje kolekcje podczas Londyńskiego Tygodnia Mody w formie prezentacji, gdzie zyskała uznanie stylistów jak i prasy. Nasze prace były publikowane w magazynach Vogue China, Elle, Glamour Germany, Harper?s Bazaar, Trendland, Wonderland, Idol, Fabolous i wielu innych.


JACOB BIRGE VISION SS2018 ***GOLD DIGGER***

24 maja 2017 roku w miejscu Nowy Świat Muzyki odbył się pokaz projektanta Jacoba Birge. Tego wieczoru projektant zaprezentował 42 sylwetki.

Kolekcja SS2018 to najbardziej personalna kolekcja, którą stworzył. Jest inspirowana jego ostatnim związkiem i tym co się w nim wydarzyło.
Nazwa *Gold digger*, czyli potocznie 'blachara', to kobieta szukająca wygodnego i luksusowego życia. Kolekcja odzwierciedla popularne zjawisko wśród młodych kobiet, skupionych na sobie, świecie selfie, wypiętym biuście i ustach ułożonych w charakterystyczny „dzióbek”.
Printy w kolekcji to autentyczne cytaty: "GIVE ME 100K", "50K RING", "PAY MY RENT", które określają wyraźnie charakter tytułowej gold digger. Zastosowane kolory są mocno związane z tematem samej kolekcji i pierwotnej inspiracji - złoto, czerń, fiolet. Nie brakuje też przełamania kolorowymi printami czy różem.
Sylwetki są połączeniem kobiecej zwiewności, ale też muskularności i siły. Kolekcja to opływowe, zwiewne formy zestawione z wyrazistą konstrukcją.
Muzykę do pokazu stworzył sam Jacob Birge, natomiast otwierał ją utwór Zebra Katz - Bad Bitch.


Bilety: 20 zł
Kasa KCK, Plac Moniuszki 2b, Tel. 41-34- 381-42

 

Polecamy także

Współpraca

O fryzury podczas pokazów zadba szkoła ZDZ. Dziękujemy!

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Agnieszki Szlagi

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Anastazji Zareckay

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Alicji Tkaczyk