ScrollToTop

Off News

Off Fashion  <strong>ABC konstrukcji. Tango</strong>

ABC konstrukcji. Tango

Ambasada Dizajnu, ul. Wesoła 38

Warsztaty szycia strojów (spódnica i top) do Tanga ( warsztaty 2 dniowe grupy 8 osobowe)

Więcej informacji pod numerem telefonu: 601 821 904

 

Jesteś pasjonatką tańca i nie wyobrażasz sobie tygodnia bez milongi?

 

Chciałabyś nauczyć się konstrukcji ubrań przeznaczonych do tańczenia na wymiary swoje lub koleżanki? Marzysz o unikatowej kreacji, w której zabłyśniesz na parkiecie?

 

Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałaś - tak, to serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w wydarzeniu ABC konstrukcji. Tango. Pokażemy Ci, że nie jest to takie trudne, jak może się wydawać. Jest to kurs przygotowany specjalnie jako wydarzenie towarzyszące IV Akademii OFF FASHION, której tematem przewodnim tym razem jest właśnie tango.

 

ABC konstrukcji to pierwsze tego typu profesjonalne szkolenie w Instytucie Dizajnu, na które zapraszamy wszystkich pasjonatów szycia.

 

Zakres kursu:


konstrukcja na wymiary uczestniczek warsztatów oraz realizacja gotowa do prezentacji spódnicy do tanga (sobota) oraz topu (niedziela).

 

Uwaga: na zajęcia prosimy przygotować własne tkaniny elastyczne (lycra, elastan, koronki), z którego docelowo zostaną odszyte kreacje a także wszelakie dodatki do ozdabiania - frędzle, dżety, cekiny itp.

 

Cena zajęć: 189 zł
Więcej informacji pod numerem telefonu: 601 821 904

 

Ewa Bujak


Absolwentka Edukacji Artystycznej ówczesnej krakowskiej Akademii Pedagogicznej. Stopień doktora uzyskała na ASP w Krakowie, na Wydziale Form Przemysłowych. Specjalizuje się w zagadnieniu konstrukcji ubioru, prowadzi zajęcia z tego przedmiotu m.in. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie oraz na UJK w Kielcach. Współpracowała z krakowskim WFP i SAPU oraz markami takimi jak Aryton, Cotton Club, Orsay, Medicine czy Answear.

Polecamy także

Współpraca

O fryzury podczas pokazów zadba szkoła ZDZ. Dziękujemy!

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Agnieszki Szlagi

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Anastazji Zareckay

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Alicji Tkaczyk