ScrollToTop

Off News

Off Fashion  <strong>NIESPODZIANKA DLA MAM</strong>

NIESPODZIANKA DLA MAM

Zapraszamy wszystkie mamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji pod okiem wizażystów Douglas, które towarzyszyć będą pokazowi w Galerii Echo.

Jednoczesnie miło nam ogłosić, że makijaże dla mam, które zechcą towarzyszyć nam podczas wyjątkowego pokazu 26 maja przygotuje Ewa Filipecka.

Akademia Makijażu i Stylu Ewy Filipeckiej
jest autorską szkołą. Od 2004 roku kształci wizażystów/ stylistów, czeladników i mistrzów zawodu oraz laureatów mistrzostw Polski i Świata. Szkoli liderów branży. Jestesmy doceniani przez dziesiątki instytucji, fundacje oraz tysiące osób prywatnych. Nie tylko przygotowujemy zawodowców ale także wspieramy ich w pierwszych krokach rozwoju zawodowego.

Dwa główne obszary działania akademii to:

Instytut Makijażu
w ramach którego prowadzimy Certyfikowane Kursy oraz Roczną Szkołę, przygotowujące do wykonywania zawodu wizażysty/ stylisty.
Realizujemy autorski, nowoczesny program nauczania. Pracujemy w kameralnych grupach. Naszym celem jest aby każdy czuł się u nas wyjatkowy, doceniany i aby maksymalnie wykorzystał
swój potencjał.
Akademia jest miejscem dla osób, które cenią sobie naukę w przyjemnej, swobodnej atmosferze. Przy filizance kawy lub aromatycznej herbaty, w kameralnej grupie pasjonatów makijażu,
zmieniamy podejście do nauki zawodu wizazysty/ stylisty. Profesjonalizm, zaufanie i cierpliwość sa dla nas najwazniejsze. Top Treningi pod okiem trenera , zakończone profesjonalną sesja zdjęciową , to tylko jeden z wielu sposobów na rozwijanie umiejętności wizażystów. Zapewniamy praktykę zawodową jak również przygotowujemy do Egzaminów Państwowych.


oraz Instytut Stylu
W Instytucie Stylu prowadzimy wizerunkowe konsultacje w trzech głównych dyscyplinach:


1-Dobór fasonów do sylwetki
2-Dobór kolorów do typu urody
3- Lekcje makijażu na potrzeby własne


Oferujemy szkolenia dla firm jak również konsultacje indywidualne dla kobiet i mężczyzn.
Zapewniamy wsparcie zmiany po świadczonych szkoleniach i konsultacjach.


logo AFdou

Polecamy także

Współpraca

O fryzury podczas pokazów zadba szkoła ZDZ. Dziękujemy!

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Agnieszki Szlagi

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Anastazji Zareckay

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Alicji Tkaczyk