ScrollToTop

Off News

Off Fashion  <strong>SEYES</strong> FUNDATOR NAGRODY RZECZOWEJ

SEYES FUNDATOR NAGRODY RZECZOWEJ

Z radością informujemy, że Fundatorem kolejnej nagrody rzeczowej dla wybranego Projektanta jest Polish Fashion Brands, właściciel marki biżuterii modowej Seyes.

Dziękujemy!

"Doceniając młodych i zdolnych twórców, chcemy mieć swój udział w rozwoju polskiej mody, przekazując na ręce wybranego przez nas projektanta nagrodę - bon o równowartości 10 tysięcy złotych do wykorzystania w materiale, służącym do zaprojektowania linii biżuterii" 

Biżuteria modowa SEYES jest dostępna na rynku już od 7 lat. Kobiety z całej Polski pokochały ją za piękno klasyki, przy jednoczesnym zachowaniu światowych trendów. Biżuteria wykonywana jest ręcznie, z dbałością o każdy szczegół.

Moda to nasz świat. Świat klasyczny i poukładany. Świat, którego smak tworzą dodatki. Naszą misją jest tworzenie biżuterii, która nie jest zbyt pikantna, ani zbyt słona. Biżuterii, która idealnie smakuje i której smak pamięta się długo.

Nasza najnowsza kolekcja przygotowana na sezon wiosna/lato 2019 to Petite Glamour- połączenie wiosennego powiewu świeżości i ponadczasowej klasyki. Staraliśmy się pokazać w niej wiele kobiecych twarzy - delikatną, subtelną i kochającą naturę, tą która jest przebojowa, nowoczesna, bezkompromisowa, a także tą, która najlepiej odnajduje się w stylu street fashion i grungowym.

Kolekcja Petite Glamour pozwala być na bieżąco z trendami, a przy tym zachować siłę nieprzemijającej klasyki. Dobraliśmy kolory, materiały i wzory tak, by każdy z nich był na tyle indywidualny, by podkreślić stylizacje, a także na tyle uniwersalny, aby móc wybierać go na różne pory dnia i okazje.

Nasze kolekcje to duet prostego ze złożonym.

Seyes to fascynacja modą, miłość do piękna, radość z dobrego wizerunku.

Biżuteria, która bawi się kolorami i wzornictwem. Bez biżuterii większość stylizacji będzie niekompletna, a po za tym nic chyba nie rozpala takich namiętności jak ona.

Jewellering to nasz cel.

Nie ma mody bez dobrego samopoczucia, bez uczuć, bez wsparcia jakie daje kobiecie biżuteria.syes

Galeria zdjęć

Polecamy także

Współpraca

O fryzury podczas pokazów zadba szkoła ZDZ. Dziękujemy!

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Agnieszki Szlagi

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Anastazji Zareckay

Akademia Off Fashion

27 października, Galeria Echo - pokaz mody Alicji Tkaczyk