ScrollToTop

Off News

Off Fashion Wieczór III - Szalony Kapelusznik

Wieczór III - Szalony Kapelusznik

4 listopada, godz. 19.00 
Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Świętokrzyska 21 e, Kielce
Prosimy o potwierdzenie przybycia na imprezę, ze względu na ograniczona liczbę miejsc tel. 41 344 90 54

Decolove Atelier powstało z wielkiej miłosci do ręcznie wykonywanych ozdób i misternych detali. Od kilku lat w pracowni tworzone są unikatowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb i gustów akcesoria dla pań i panów.  

Wśród projektów Decolove można znaleźć spokojne kolekcje na jesień i zimę oraz trochę bardziej spektakularne i dowcipne ozdoby na wieczór. Jednak szczególnie bliskie sercu marki jest kreowanie niezapomnianych, osadzonych w stylistyce retro, ozdób ślubnych. Wszystkie dodatki są wykonywane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów, z dużym przywiązaniem do detali oraz z wielkim sercem. Wyjątkowe miejsce w pracowni poświęcone jest ponad stuletniej technice produkcji kwiatów z jedwabiu, które są ręcznie wycinane, prasowane i zszywane przy użyciu tradycyjnych narzędzi.

DECOLOVE jest też często zapraszane przez projektantów do współpracy przy kolekcjach: przez kilka sezonów tworzyło romantyczne dodatki dla duetu Bizuu, jest autorem kolekcji zamszowych much dla Łukasza Jemioła oraz całej gamy awangardowych męskich dodatków dla kolekcji 'The Romanov' Rodrigo de la Garza. Marka zaprojektowała też ekskluzywną kolekcję ślubną dla kolekcji sukien ślubnych LaMania White.

Biblioteka Uniwersytecka UJK jest miejscem, w którym z jednej strony jest przechowywany i udostępniany dorobek kulturowy przeszłości, z drugiej, jest współtworzona kultura współczesna. Biblioteka stanowi centrum edukacji, informacji i kultury, w którym dbałość o dziedzictwo kultury polskiej oraz europejskiej łączy się z wykorzystaniem najnowocześniejszych form realizacji przekazu wiedzy i informacji. 

Biblioteka oferuje:
komfortowe warunki pracy umysłowej i przyjazną atmosferę w nowoczesnym, funkcjonalnym gmachu; 
szeroki dostęp do ponad 500 tys. książek i czasopism w wersji drukowanej, w tym: wolny dostęp do ponad 45 tys. książek; wolny dostęp do ok. 1 700 tytułów czasopism naukowych i popularnonaukowych polskich i zagranicznych;
351 miejsc do pracy dla Czytelników (w tym 318 w gmachu głównym);
udogodnienia w wypożyczaniu (samowypożyczanie) i zwrocie książek (całodobowa wrzutnia); 
dostęp do mikrofilmów i multimediów;
dostęp do światowych zasobów informacji; 
dostęp do źródeł elektronicznych, komputerowych baz danych, czasopism elektronicznych; przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu na każdym z komputerów dostępnych dla Czytelnika; 
wysokiej klasy sprzęt komputerowy ułatwiający zdobywanie, przechowywanie i odtwarzanie informacji (również osobom niepełnosprawnym); 
miłą, profesjonalną obsługę przez wykwalifikowany personel udzielający zarówno praktycznych, jak i fachowych informacji.

Zobacz jak dojechać do Biblioteki Uniwersyteckiej UJK

Liczba miejsc limitowana.


decoloveujkexclusive logopolen logo

Polecamy także

FOTORELACJA
z dancingu

Fotorelacja z dancingu

FOTORELACJA
z wystawy

Fotorelacja z wystawy Modne Tango

FOTORELACJA
z warsztatów

Fotorelacja z Warsztatów Tanga

FOTORELACJA
z pokazu

Fotorelacja z pokazu Deni Cler