Ta strona używa plików cookies. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
Więcej informacji można znaleźć w
Polityce prywatności.
Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z niezwykłej wystawy – Wokół Mistrza Antoine’a, której wernisaż odbył się 18 maja w Galerii Sztuki Nowoczesnej „WINDA”, Plac Moniuszki 2B, Kielce.fot. Kamila Błaszkiewicz.
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego działania.