Ta strona używa plików cookies. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
Więcej informacji można znaleźć w
Polityce prywatności.
Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją ze spotkania, podczas którego wspólnie, głośno czytaliśmy literaturę. Spotkanie odbyło się 23 października w Kieleckim Centrum Kultury.
fot. Kamila Błaszkiewicz
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego działania.