FOTORELACJAWieczór III

Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją ze spotkania, podczas którego wspólnie, głośno czytaliśmy literaturę. Spotkanie odbyło się 23 października w Kieleckim Centrum Kultury.
fot. Kamila Błaszkiewicz