OffNews

NOWY JUROR

Z radością witamy Dr Pawła Węgrzyna wśród Jury XXII Edycji Off Fashion.

Dr Paweł Węgrzyn
Polski projektant mody, ekspert mody, fashionista i fashioncoach, finalista Konkursu na najlepszego projektanta mody 2019 „Polish Fashion Anatomy”, Przewodniczący Kapituły jurorskiej Konkursu Akademii Sztuk Pięknych „Art. Fashion Designer”, konkursu na najlepszego projektanta mody Haute Couture, juror konkursów na najlepszą modelkę i modela m.in. World Fresh Faces oraz międzynarodowego konkursu na najprzystojniejszego mężczyznę świata – Mister Supranational 2019, twórca marki Paweł Węgrzyn-fashion. Za dotychczasowe artystyczne osiągnięcia nagrodzony Ex Librisem dedykowanym jego imieniu wykonanym przez znanego polskiego Ex Librisionistę Krzysztofa Kmiecia. Ma na swoim koncie wiele polskich i zagranicznych pokazów mody, fashion week-ów także na zaproszenia zagranicznych Konsulatów Generalnych m.in. w 2019  na zaproszenie Konsula Generalnego Białorusi.   

W 2005 r. laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Marketingowy Wizjoner Roku – Marketer 2005”, zdobywca Marketing Excellence Award 2016 (Berlin). Wykładowca podczas Konferencji „Prawo Designu i Mody” Uniwersytetu Śląskiego 2019.

W swoich kolekcjach pokazuje innowacyjne podejście do klasyki i łamie obowiązujące dotąd konwencje i standardy. Znakiem rozpoznawczym  marki Paweł Węgrzyn-fashion jest  asymetria w marynarkach i żakietach. Rozwiązania konstrukcyjne klasycznej odzieży i dość odważne formy jakie proponuje znajdują bardzo wielu miłośników, w tym wielu znanych nazwisk z mediów i telewizji zwłaszcza na zachodzie Europy ale ostatnio od kilku lat także w Polsce. Marka Paweł Węgrzyn – fashion jest na dobrej drodze zostanie znaną europejską marką.

Polecamy także

Wietrzenie Szaf i Warsztaty Graficzne

Lista Finalistów XXIV edycji Off Fashion

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu

Z miłości do mody i planety

ScrollToTop