23 października, godz. 19.00Miejsce: Mała Scena, Kieleckie Centrum Kultury, Plac Moniuszki 2b, Kielce
Zapraszamy do wspólnego, głośnego czytania literatury.
Czytanie stało się modne – czytamy na przystankach, w autobusach, na plaży i w kolejce na Kasprowy. Książka nas wzrusza, bawi, przenosi w czasie i przestrzeni.
CZYTANIE JEST MODNE w wydaniu Akademii OFF FAHION to pełna barw, inspirująca wędrówka przez karty książek, w której motywem przewodnim jest moda. Strój bohatera, suknia z drugiego planu, rodzaj kapelusza czy długość spódnicy – to wszystko pozwala nam lepiej czuć ten literacki świat, pozwala pełniej się zanurzyć, bardziej zachwycić.
Czytajmy więc razem! Odkryjmy przez pryzmat mody świat Izabeli Łęckiej i Stanisława Wokulskiego, odsłońmy inne literackie światy i bawmy się!
Wszak jak mówiła nasza Noblistka:
„CZYTANIE KSIĄŻEK TO NAJPIĘKNIEJSZA ZABAWA JAKĄ SOBIE LUDZKOŚĆ WYMYŚLIŁA”
Zapraszamy!