OffNews

Akademia Off Fashion

Klaudia Klimas to tegoroczna absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych na kierunku Projektowanie Ubioru. Rozwijała się również jako Kreator Wizerunku w Artystycznej Alternatywie oraz Visual Merchandiser. 

Jej tegoroczna kolekcja zatytułowana ARYSTON stworzona na poczet pracy dyplomowej w KSA stała się przepustką do wielu pokazów mody. 
W samym 2019 roku brała kilkakrotnie udział w Krakowie, Kielcach, Radomiu jak i Mediolanie gdzie dumnie reprezentowała Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru. 
Finalistka pokazu Cracow Fashion Awards i laureatka nagrody Ariadna oraz agencji BlackBalloon. 
Laureatka nagrody SEYES podczas gali finałowej OFF FASHION. 
Podczas European Fashion Union w Mediolanie nagrodzona udziałem w Fashion Week w Rosji.
Poza wybiegiem jej projekty uczestniczyły w kampaniach reklamowych miedzy innymi dla HUAWEI , perfum NOU czy marki BATYCKI.
Projekt z kolekcji był również wybrany do teledysku finalistki The Voice of Poland – Zuzy Jabłońskiej. 
Dotychczasowe publikacje można podziwiać w Vogue Italia, Lśnienie Mag, Magma Mag.

Obecnie Klaudia pracuje nad autorską kolekcja biżuterii dla marki SEYES oraz premierowa kolekcją sprzedażową marki działającej pod jej nazwiskiem, która wkrótce pojawi się w jej sklepie.

OPIS KOLEKCJI

ARYSTON
Kolekcja inspirowana rosyjską pozytywką. Symbioza koloru, detalu, euforycznych dźwięków. Przewijający się motyw baletnicy charakterystyczny dla przedmiotu, który uzupełnia muzyka. Kompozycja kobieca, nieco przerysowana- teatralna. Wyróżniająca się ręcznymi wykończeniami i dbałością o każdy szczegół. Mimo swych mocnych kontrastów i pozornego chaosu posiadająca wspólny mianownik.

Polecamy także

Lista finalistów XXV edycji Off Fashion

Ostatnie próby

Jakie nagrody czekają na Finalistów?

Rozkład jazdy

ScrollToTop